אז איך בוחרים חברה להתקנת מערכת מולטימדיה ברכב?

on
Categories: כללי, מאמרים

אין באמת שאלה האם אתם מעוניינים במערכת מולטימדיה ובאביזרי רכב. השאלה האמיתית היא איך באמת בוחרים חברה שתספק לכם את השירות. רגע לפני שגם אתם בוחרים את דגם מערכת המולטימדיה החביב עליכם, הכירו גם אתם את 5 הפרמטרים המובילים לבחירת חברה אמינה ומקצועית:

1.מה מציעה לכם החברה?

ככל שאתבזרו את הרכב יותר, כך תוכלו ליהנות ממנו יותר. ישנם נהגים שמבלים שעות רבות בכל יום ברכב, כך שאבזור מתאים הופך את הנסיעה לנעימה וגם לבטוחה יותר. כשאתם בודקים אפשרויות באשר לחברה שתתקין בעבורכם את האביזרים השונים, כדאי לבדוק איזו חברה מעניקה שירות נרחב יותר. ב"גרנד פרי", אנו לא מציעים רק מערכות מולטימדיה מתקדמות, אלא גם התקנה של מצלמות דרך, מסכים למושבים האחוריים ועוד. כך, בכל פעם שתרצו לשדרג את האבזור ברכב – אתם יכולים לשוב אלינו וליהנות משירות של לקוחות חוזרים.

2.ניסיון, ותק ומוניטין

כבר שלושה עשורים שאנחנו עוסקים בתחום של מערכות ואמצעי מיגון לרכב. לאורך שנות הפעילות שלנו הספקנו לצבור ניסיון רב ולהפוך למומחים בתחומנו. הניסיון המקצועי שלנו מאפשר לנו לאתר את הצורך של כל נהג על הצד הטוב ביותר, וגם להתאים את הפתרונות האיכותיים לכל לקוח.

3.שירות אדיב

כלקוחות, חווית השירות היא חוויה שלא תהיו מוכנים להתפשר עליה. לכל מוצר איכותי, חייבת להיות משודכת גם חווית שירות אדיבה, סבלנית, מחוייכת ומזמינה. אנו מתחייבים על שירות שכזה לכל לקוח שלנו ובמעמד כל אינטראקציה שירותית-מכירתית.

4.מתן שירות לכל הנהגים והרכבים

ישנם לקוחות המחזיקים גם ברכב פרטי וגם ברכב מסחרי. לעתים, ישנן חברות המציעות שירות רק לסקטור העסקי או רק לסקטור הפרטי. המשמעות היא שקבלת השירות מאותו ספק לשני הרכבים לא תמיד אפשרית. התוצאה? בזבוז רב של זמן ושביעות רצון חלקית. אנחנו שמחים ומאושרים להעניק שירות מקצועי ואדיב לכל הלקוחות ולכל סוגי הרכבים!

5.מתקין מורשה

ודבר חשוב נוסף: החברה שלנו הינה מתקין מורשה של "איתורן" ושל "מובילאי". אנו שמחים לבצע התקנות על פי התקנים המחמירים ביותר, תוך עמידה בסטנדרט של החברות. כל שונתר לכם, הוא ליהנות מנסיעה טובה ובטוחה יותר.

אנו בגרנד פרי אביזרי רכב בעלי ותק ונסיון של 30 שנה בתחום אביזרי רכב ומיגון לרכב, נשמח לתת שירות מקצועי ואמין במחירים נוחים

אביזרי רכב גרנד פרי